Masáže

 

Terapeuticko-Harmonizační masáž

Masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější procedury. Lidé v dnešní uspěchané době potřebují čím dál více načerpat novou energii, zastavit se a kompletně se fyzicky i psychicky zrelaxovat. Léčivý dotyk při masáži má pozitivní dopad na celkový stav organismu, řeší řadu zdravotních problémů, posilují a regenerují naše tělo i duši. Zaměřuji se na terapeutické-relaxační masáže a léčení energetického pole člověka.

Naše tělo do sebe nasává a ukládá i nezpracované emoce či bloky a pomocí léčivého dotyku se dá zharmonizovat celkový stav člověka. Zabývám se psychosomatickými příčinami a navození celkové rovnováhy energie člověka. Používám čisté přírodní oleje a aroma-bylinné esence, které jdou svoji silnou koncentrací hluboko do těla.

Na začátku je krátký úvodní rozhovor, kde si s klientem/kou domluvíme přesně to, co potřebuje podle aktuálního celkového stavu těla i psychiky. Nejde jen o klasickou masáž, ale o holistický přístup a léčení člověka na všech jeho úrovních. Využívám klasické i jemné techniky masáží, Reflexní terapii, umění doteku, práce s dechem, zvukem, tlakové techniky, energetické léčení, harmonizace čaker tibetskou mísou nebo šamanským bubnem.

Na podzim a zimu přidávám k masážím lávové kameny, které svojí léčivou silou vytahují negativní energii a stres z těla a příjemně prohřívají.

j

summer holidays, love, romance and people concept - happy smiling young hippie couple hugging outdoors

Individuální konstelace a životní koučink

Technika, která vychází částečně z principů rodinných a systemických konstelací. Je to metoda, která umožňuje nahlédnout na skryté a někdy nevědomé síly, které ovlivňují vnitřní i vnější systém člověka v jeho životě. Pomocí této metody lze zharmonizovat celkový systém klienta, nalézt příčiny a dát řešení na problematiku daného tématu klienta.

Rozdíl u individuálních konstelací od rodinných je, že se rozestavují jednotlivé body s neživými zástupci (sošky, osobní předměty, hračky, svíčky, kus papíru označené jménem, polštáře atd.) místo živých zástupců (osob), které většinou zastupují v rodinných konstelacích. Po podrobné konzultaci tématu, který chce klient řešit určí terapeut konkrétní body, které se rozestaví do daného prostoru. Pak vstupuje terapeut i klient do jednotlivých bodů a nahlíží na dynamiku a vzájemný vztah těchto bodů. Hledá se nový funkčnější konstelační obraz a harmonizace těchto bodů, tak aby to pozitivně léčilo klienta v jeho oblasti, kterou řeší ve svém životě.

Individuálními konstelacemi se dá nahlédnout a harmonizovat oblast partnerství a mezilidských vztahů, vztah sám k sobě a vnitřní stav psychiky, zdraví, bloky v oblasti plodnosti a početí, finanční oblast, firemní oblast a pracovní záležitosti.

dddddddd

NĚCO O NAŠÍ MASÉRCE JANĚ ZITTOVÉ –

Jana_Zittova_web

„Mým cílem je dovést vás zpět k vnitřní síle, harmonii, radosti a opravdovosti. Jsem průvodkyní pro ženy i

muže, kteří jsou na cestě sebe-poznávání, probouzení a

léčení na všech úrovních tak,aby žili, zářili a plodili 

vědomě se svou jedinečnou esencí a silou ve všech jejich

podobách a žili naplněný život ve všech oblastech…“

g

Masáže – profesní kvalifikace

  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže (2012)
  • Medová masáž (2013)
  • Zasvěcení do 1.stupně Reiki (A.Vychodilová) (2009)
  • Kurz tantrických masáží pro pokročilé, Chrám tantrických masáží (2013)
  • Celostní smyslné masáže- Evropská akademie somatického vzdělávání (2016)

ggggggg

CENÍK SLUŽEB –

Terapeuticko-Harmonizační masáž:

60 minut 1.200,- Kč

90 minut 1.700,- Kč

120 minut 2.000,- Kč

Individuální konstelace a životní koučink:

2-2,5 hod. 2.400,-

gggg

KONTAKT –

Masážní salon – Kubelíkova 3, Praha 3, 130 00

Jana Zittová, +420 725 489 922, jana.zittova@gmail.com

IČO: 74930311

http://janazittova.cz